Baile » DIAS » About Us » Boird Rialúcháin na gcomhscoileanna – 1 Aibreán 2015 go dtí 31 Márta 2020

Boird Rialúcháin na gcomhscoileanna – 1 Aibreán 2015 go dtí 31 Márta 2020

  
Bord Rialúcháin Scoil an Léinn Cheiltigh
Cathaoirleach
Anders Ahlqvist
Baill Ceaptha
Máire Ní Mhaonaigh
Uáitéar Mac Gearailt
Robin Chapman Stacey
David Stifter
Marged Haycock
Ollúna Sinsearacha (ex-officio)
Liam Breatnach
Ruairí Ó hUiginn (12 Meán Fómhair 2016) (Stiúrthóir)
Bord Rialúcháin Scoil na Fisice Cosmaí
Cathaoirleach
Gerard Wrixon
Baill Ceaptha
Eucharia Meehan (go 17 Bealtaine 2017)
Alan Watson
Dame Jocelyn Bell Burnell (go 13 Samhain 2017)
Koen Verbruggen
Laura Maraschi

 

Ollúna Sinsearacha (ex-officio)
Luke Drury (Stiúrthóir)
Chris Bean (1 Meitheamh 2015)
Bord Rialúcháin Scoil na Fisice Teoiriciúla
Cathaoirleach
Arthur Jaffe
Baill Ceaptha
Peter Knight
Don Zagier
Anne Taormina
Hans Benjamin Braun
Sinead Ryan
Ollúna Sinsearacha (ex-officio)
Werner Nahm (Stiúrthóir)
Denjoe O’Connor
Tony Dorlas